Український боксер встановив національний рекорд за кількістю виграних титулів за рік

12 вересня 2017, 22:47
Чемпіон світу в категорії до 75 кг боксер Олександр Хижняк став рекордсменом країни за кількістю титулів, завойованих за 330 днів, повідомляє прес-служба Федерації боксу України

За 330 днів Хижняк виграв чемпіонат України до 22 років, дорослий чемпіонат України, чемпіонат Європи до 22 років, дорослий чемпіонат Європи і чемпіонат світу. Крім цього українець був названий кращим боксером чемпіонату світу незалежно від вагової категорії.

"Радий, що протягом останнього року моя праця втілився в нагороди, як на внутрішніх, так і міжнародних змаганнях

Моя мрія - золото Олімпійських ігор і я буду йти до цієї мети ", - розповів Хижняк.

Варто додати, що Федерація боксу України подарувала боксеру квартиру в Полтаві після його перемоги на чемпіонаті світу.

Нагадаємо, Хижняк став чемпіоном Європи під час домашнього турніру в Харкові, чим допоміг збірній України виграти командний залік.