19-річний українець Юрій Захарєєв виграв золото чемпіонату світу з боксу

6 листопада 2021, 21:31
У фінальному поєдинку українець Юрій Захарєєв переміг суперника з Росії (Фото:Федерація боксу України)

19-річний українець Юрій Захарєєв виборов золоту медаль на чемпіонаті світу з боксу-2021 у Белграді.

Про це повідомляється на сайті Федерації боксу України.

У ваговій категорії до 71 кг 19-річний українець у фінальному поєдинку одноголосним рішенням суддів переміг росіянина Вадима Мусаєва.

На шляху до фіналу 19-річний Захареєв виграв у Махмуда Саїда (Сомалі), Мохаммеда Акбара (Велика Британія), Юбу Сіссоко (Іспанія), Асланбека Шимбергенова (Казахстан), а у півфіналі переміг Сархана Алієва (Азербайджан).

Захарєєв є чемпіоном світу та Європи на юнацькому рівні, а також семиразовим чемпіоном України.