Динамо обійшло Шахтар і повернулося на перше місце УПЛ після розгрому Чорноморця — відео

19 листопада 2021, 23:20
Динамо забило шість м’ячів у ворота Чорноморця (Фото:ФК Динамо)

Динамо з розгромним рахунком 6:1 розгромило на виїзді Чорноморець в рамках 15 туру української Прем'єр-ліги та повернуло собі лідерство.

Для того, щоб вийти вперед, гостям знадобилося майже півгодини ігрового часу, коли голом відзначився Буяльський.

За 10 наступних хвилин Динамо вигравало вже 3:0 завдяки дублю Вітіньо, після чого господарі поля скоротили відставання у рахунку - відзначився Ісаєнко.

Проте, на початку другого тайму київська команда зусиллями Гармаша відновила статус-кво, після чого Буяльський ударом із пенальті та Кулач довели результат до ще більшого розгромного.

Перемога дозволила Динамо повернутись на перше місце з відривом у три очки від Шахтаря, який свій матч 15 туру проведе 20 листопада проти Руху вдома.

Чорноморець - Динамо 1:6
Голи: Ісаєнко, 44 - Буяльський, 27, 58 (пен.), Вітіньо, 30, 37, Гармаш, 48, Кулач, 82

Шахтар став лідером УПЛ за підсумками минулого туру після того, як переміг Колос на виїзді з рахунком 3:1.