Перший чвертьфінал. Коли й де дивитися матч Євро-2016 Польща - Португалія

30 червня 2016, 19:22
НВ розповідає необхідну інформацію для тих, хто збирається стежити за подіями першого чвертьфіналу чемпіонату Європи з футболу між Польщею та Португалією

Онлайн-трансляція матчу Польща — Португалія

Матч Польща - Португалія відбудеться в Марселі сьогодні, 30 червня.

Пряму трансляцію покаже ТРК Україна. НВ проведе онлайн-трансляцію як самої гри, так і подій навколо неї, починаючи с 21.30.

Польща виграла у Північної Ірландії (1:0) та України (1:0), а також розійшлася миром з Німеччиною (0:0) у груповому етапі, звідки вийшла з другого місця.

В 1/8 фіналу польська збірна була сильнішою за Швейцарію. Основний та додатковий час не виявили переможця та завершилося з рахунком 1:1. Колектив Адама Навалки виявився сильнішим у серії пенальті з рахунком 5:4.

Португалія тричі зіграла внічию в груповому етапі - з Ісландією (1:1), Австрією (0:0) та Угорщиною (3:3). Цього вистачило команді Педру Сантуша, щоб вийти з третього місця в якості однієї з чотирьох кращих збірних, які зайняли цю позицію в групах.

В 1/8 фіналу піренейці здолали Хорватію в додатковий час після того, як за підсумками основних 90 хвилин суперники не виявили переможця - 1:0.

Команди зіграли між собою 10 разів. У чотирьох випадках сильнішою була Португалія, у трьох - Польща, ще тричі суперники розійшлися миром. Попередня зустріч у рамках товариського поєдинку в лютому 2012 року закінчилася нічиєю 0:0.