Польща - Португалія 1:1 (3:5 по пенальті). Події по хвилинах матчу Євро-2016

1 липня 2016, 00:43
НВ розповідає про події першого чвертьфінального матчу чемпіонату Європи між Польщею та Португалією, який відбудеться сьогодні, 30 червня, о 22.00 за київським часом

Коли й де дивитися матч Євро-2016 Польща - Португалія

Пряма трансляція матчу доступна на ТРК Україна.

Суперником переможця матчу стане краща збірна в парі Уельс - Бельгія.

Як дійшли. Польща виграла у Північної Ірландії (1:0) та України (1:0), а також розійшлася миром з Німеччиною (0:0) у груповому етапі, звідки вийшла з другого місця. В 1/8 фіналу польська збірна була сильнішою за Швейцарію. Основний та додатковий час не виявили переможця та завершилося з рахунком 1:1. Колектив Адама Навалки виявився сильнішим у серії пенальті з рахунком 5:4.

Португалія тричі зіграла внічию в груповому етапі - з Ісландією (1:1), Австрією (0:0) та Угорщиною (3:3). Цього вистачило команді Педру Сантуша, щоб вийти з третього місця в якості однієї з чотирьох кращих збірних, які зайняли цю позицію в групах. В 1/8 фіналу піренейці здолали Хорватію в додатковий час після того, як за підсумками основних 90 хвилин суперники не виявили переможця - 1:0.

Історія протистоянь. Команди зіграли між собою 10 разів. У чотирьох випадках сильнішою була Португалія, у трьох - Польща, ще тричі суперники розійшлися миром. Попередня зустріч у рамках товариського поєдинку в лютому 2012 року закінчилася нічиєю 0:0.