Визначився суперник молодіжної збірної України у фіналі чемпіонату світу

12 червня 2019, 01:25

Збірна Південної Кореї стала суперником команди України в фіналі молодіжного чемпіонату світу, який проходить у Польщі.

Суперником азіатського колективу в півфіналі, який відбувся в Любліні, була команда Еквадору.

Перемогу підопічним Чунг Чон Єна приніс єдиний гол, автором якого став Джун Чой. Йому вдалося вразити ворота опонентів на 39-й хвилині.

Тим самим збірна України зіграє в фіналі проти команди Південної Кореї 15 червня в Лодзі. За день до цього в матчі за третє місце зустрінуться Італія та Еквадор.

У півфіналі молодіжного чемпіонату світу з футболу збірна України з мінімальним рахунком 1:0 перемогла команду Італії та вперше в історії вийшла у фінал.

Раніше збірна України здолала команду Колумбії в чвертьфіналі молодіжного чемпіонату світу.