14-річний гравець став наймолодшим автором гола в історії дорослого футболу - відео

26 жовтня 2017, 19:31
Яніс Стойка дебютував у складі своєї рідної команди Стяуа у віці 14 років, 10 місяців і 13 днів, відмітивши свій дебют голом, і ставши наймолодшим футболістом, який забивав на дорослому рівні, повідомляє informer.rs

Стяуа в гостях розгромила Санататі Клуж з рахунком 6:1. Стойка з'явився на полі на 60-й хвилині, за рахунку 5:0 на користь своєї команди.

Шостий гол Стяуа, і перший для себе на дорослому рівні, Стойка забив під завісу поєдинку, на 92-й хвилині.

Варто відзначити, що Яніс Стойка є сином відомого в минулому захисника Помпіліу Стойки. Він виступав за Стяуа з 2000 по 2004 рік, а також провів 8 матчів і забив 1 гол в складі національної збірної Румунії.

Нещодавно українка встановила два світових рекорди з пірнання на глибину.