21 гол в чотирьох матчах. Результати ігор чемпіонату України

9 грудня 2017, 19:02
Сьогодні, 9 грудня, відбулися перші поєдинки Української Прем'єр-ліги

Тур розпочався надзвичайно результативно - "найнуднішим" вийшов поєдинок Вереса та Карпат. Рівняни, яких помилково закликав підтримати мер Львова, в першому таймі забезпечили собі комфортну перевагу в два м'ячі - постаралися Кобін і Сергійчук.

У другому таймі краще почали діяти Карпати, що допомогло левам вирвати нічию, причому другий гол львів'яни забили на 87-й хвилині.

Верес - Карпати 2:2
Голи: Кобін, 14, Сергійчук, 26 - Швед, 72, Акулінін, 87

Гольовою перестрілкою, із перемогою господарів, завершився матч між Маріуполем і кам'янською Сталлю - 4:2.

Маріуполь по ходу всієї гри володів ігровою ініціативною, тому той факт, що рахунок відкрила Сталь, був несподіваним. Проте ще в першому таймі Маріуполь зусиллями Фоміна відігрався.

У другому таймі Маріуполь все-таки зміг втілити ігрову перевагу в результат, забивши три голи. Сталь змогла відповісти лише одним голом Малакяна наприкінці зустрічі, хоча і мала свої моменти - наприклад, Михайличенко влучив у поперечину ударом з кута штрафного майданчика.

Маріуполь - Сталь 4:2
Голи: Фомін, 34, 67, Тотовіцкій, 78, Болбат 82 - Е. Малакян, 26, 87.

Справжнє видовище показали Чорноморець і Зірка. Хоча перший тайм вказував на зовсім протилежне - команди практично нічого не створювали, лише зрідка турбуючи голкіперів дальніми ударами. Зрештою, в першому таймі відзначитися зміг лише Хобленко на 35-й хвилині.

У другому таймі Зірка більше володіла м'ячем, але атакував гостріше Чорноморець. Команди по черзі забивали, зробивши рахунок 2:2, після чого Зірка вийшла вперед. Але на 90-й хвилині одесити заробили пенальті, який реалізував Хобленко. Більш того, на 94-й хвилині він отримав червону картку і тепер буде змушений пропустити матч проти Шахтаря.

Чорноморець - Зірка 3:3
Голи: Хобленко, 42, 90 (з пенальті), Бамба, 57 - Чичиков, 51, Прядун, 83, 87

В останньому поєдинку дня зустрічалися Ворскла і Олімпік.

Можна сказати, що гра була зроблена ще в першому таймі, коли Олімпік зміг забити лише гол, пропустивши три. За донеччан відзначився Прийомов на 20-й хвилині, тоді як за Ворсклу забивали Кобахідзе, Чижов і Кулач з пенальті.

У другій половині гри Олімпік володів певною перевагою, але цього не вистачило, щоб зрівняти рахунок. Більш того, полтавчани змогли провести четвертий гол в ворота суперника - в кінці поєдинку відзначився Шарпар.

Олімпік - Ворскла 1:4
Голи: Прийомов, 20 - Кобахідзе, 10, Чижов, 22, Кулач, 27 (пен), Шарпар, 88