Взяли перше очко у Лізі Європи. Динамо здійснило героїчний камбек на Кіпрі, але вилетіло з єврокубків — відео

27 жовтня, 21:38
Весною Динамо в єврокубках не буде (Фото:REUTERS/Costas Baltas)

Київське Динамо зіграло внічию з рахунком 3:3 у виїзному матчі 5-го туру групового етапу Ліги Європи з кіпрським АЕКом.

Перший м’яч господарі забили у середині першого тайму. Омрі Альтман пробив Руслана Нещерета гарним ударом бічними ножицями після навісу з правого флангу.

Кияни відігралися перед самою перервою. Це Владислав Ванат пробив у нижній кут приблизно з лінії воротарського майданчику після пасу Віталія Буяльського.

Проте у дебюті другого тайму АЕК забив другий м’яч. Рафа Лопес після навісу з лівого флангу виграв повітря у Олександра Сироти та ударом головою переграв Нещерета.

Третій м’яч у ворота Динамо забив Альтман, який таким чином оформив дубль у поєдинку. Омрі розстріляв зблизька Нещерета після невпевненої гри Олександра Тимчика.

Але Динамо не здалося і змогло відігратися в час, що залишився. Рятівником «біло-синіх» став Денис Гармаш, який оформив дубль.

АЕК — Динамо 3:3
Голи: Альтман, 26, 72, Рафа Лопес, 53 — Ванат, 45+1, Гармаш, 82, 90+2

Динамо набрало перше очко у п’яти матчах Ліги Європи, але втратило шанси на продовження боротьби в єврокубках навесні.

flashscore.ua

Минулими вихідними команда Мірчі Луческу втратила очки в чемпіонаті України, зігравши внічию з полтавською Ворсклою.

Редактор: Євген Нещерет