Шахтар сенсаційно програв клубу з нижчого дивізіону та вилетів з Кубка України — відео

3 березня 2021, 21:34

Донецький Шахтар сенсаційно поступився Агробізнесу з Волочиська з рахунком 0:1 у чвертьфіналі Кубка України та вилетів з турніру.

У матчі з представником Першої ліги Шахтар мав нагоду відкрити рахунок на 52-й хвилині, однак Алан Патрік не реалізував пенальті.

Агробізнесу вдалося втримати свої ворота на замку та перевести гру в овертайм, де на 106-й хвилині Богдан Семенець несподівано забив гол у ворота «гірників», використавши вихід сам на сам.

Після цього Давід Хочолава отримав червону картку та залишив Шахтар у меншості. Попри це донецький клуб намагався влаштувати фінальний штурм, але Агробізнес вистояв та здобув історичну путівку у півфінал.

У ще одному чвертьфінальному матчі між Дніпром-1 та Олександрією переможця довелося визначати у серії пенальті. Основний та додатковий час завершився внічию 1:1, а у післяматчевій лотереї сильнішою виявилася Олександрія.

Агробізнес — Шахтар 1:0
Гол: Семенець, 96
Вилучення: Хочолава, 109 (Шахтар)
Нереалізований пенальті: Алан Патрік, 52

Переможний гол Агробізнеса

Огляд матчу

Дніпро-1 — Олександрія 1:1 (3:4 — по пенальті)
Голи: Булеца, 79 — Третьяков, 62
Вилучення: Гречишкін, 75 (Олександрія)

Раніше Зоря перемогла Верес з рахунком 2:1 та стала першим півфіналістом Кубка України.

Також у півфінал вийшло Динамо, яке в серії пенальті перемогло Колос.