Аякс зробив впевнений крок на шляху до фіналу Ліги Європи

3 травня 2017, 21:36
Амстердамський Аякс розгромив французький Ліон з рахунком 4:1 у першому півфінальному матчі Ліги Європи і зробив впевнений крок на шляху до фіналу турніру

Аякс відкрив рахунок у матчі під кінець чверті години гри: Зієш виконав навіс в штрафну зі стандарту, а Бертран Траоре кивком голови переправив м'яч у ворота. Через десять хвилин амстердамці подвоїли свою перевагу - Дольберг успішно реалізував вихід один на один з Антоні Лопешом.

Початок другого тайму ознаменувався ще одним забитим м'ячем Аякса - Юнес прибрав м'яч під праву ногу і пробив по воротах, Лопеш сферу зачепив, але вона все ж перетнула лінію воріт, про що арбітру просигналізувала система електронної фіксації голу.

На 66-й хвилині Вальбуена скоротив відставання Ліона в рахунку, після чого Фекір відразу ж міг забивати другий м'яч у ворота Аякса, але Онана нейтралізував вихід один на один. Тут же Ліон був покараний за марнотратство - Траоре оформив дубль після передачі Зієша. Надалі Аякс мав ще кілька небезпечних моментів для того, щоб зробити рахунок ще більш розгромним, однак скористатися ними не зміг.

4:1 - Аякс зробив хорошу заявку на вихід у фінал Ліги Європи. У фіналі єврокубків легендарний амстердамський клуб не грав з 1996 року, коли програв у фіналі Ліги чемпіонів туринському Ювентусу.

Матч-відповідь Ліона і Аякса відбудеться 11 травня на Стад де Люм'єр.

Аякс - Ліон 4:1

Голи: Траоре, 25, 71, Дольберг, 34, Юнес, 48 - Вальбуена, 66

Аякс: Онана - Рідевалд, Де Лігт, Хосабед, Тете - Зієш, Шоне (Ван де Бек, 71), Классен - Юнес (Клюйверт, 79), Дольберг (Нерес, 88), Траоре

Ліон: Лопеш - Морель, Діахабі, Нкулу, Жайє (Рафаел, 69) - Гоналон, Тузар (Геззаль, 58) - Вальбуена, Толіссо, Корне (Ляказетт, 76) - Фекір

Попередження: Де Лігт, Траоре - Гоналон

Нагадаємо, в іншому півфіналі Ліги Європи зіграють Сельта і Манчестер Юнайтед. Їх перший матч відбудеться завтра, 4 травня, на стадіоні Балаїдос.