Олександрія втратила шанси вийти в плей-офф Ліги Європи — відео

28 листопада 2019, 21:58

Олександрія втратила шанси на вихід в 1/16 фіналу Ліги Європи, з рахунком 0:1 програвши на своєму полі Вольфсбургу в п’ятому турі групового раунду.

Гості могли забити вже на 14-й хвилині, коли після помилки Запорожана Паньків невпевнено зіграв, не зумівши зафіксувати м’яч після удару гравця Вольфсбурга, але ніхто добити м’яч у ворота не зумів.

Під кінець чверті години матчу вже Шастал ледь не вивів господарів уперед, проте голкіпер суперника парирував його удар.

І все ж, Вольфсбург домігся свого на 45-й хвилині - Вегхорст реалізував пенальті за фол Дубри.

Після перерви обидві команди могли забити, коли свої моменти мали Гречишкін і Клаус, однак після фінального свистка був зафіксований результат 0:1.

Тим самим український клуб залишився на останньому місці в групі I з трьома очками в активі, і за тур до кінця раунду відстає від прохідної другої позиції на п’ять балів.