Олександрія не пустила у відрив Динамо — відео

6 жовтня 2019, 23:10

У заключному матчі 10-го туру української Прем'єр-ліги Олександрія на своєму полі переграла Карпати — 2:1.

Глядачі не побачили голів у першому таймі, тому ключові події поєдинку відбулися після перерви.

Рахунок на 50-й хвилині відкрив Дмитро Гречишкін, який відзначився прямим ударом зі штрафного.

Минуло вісім обертів секундної стрілки, і львівській команді вдалося відновити рівновагу - точно на відскоку м'яча зіграв Тім Халл.

І все ж, Олександрія вирвала перемогу на 82-й хвилині після пасу Дениса Безбородька. Тим самим клуб займає четверте місце з відставанням в один бал від третього Динамо.

Відео голів та огляд матчу Олександрія - Карпати

Олександрія - Карпати 2:1
Голи: Гречишкін, 50, Бабогло, 82 - Халл, 58

Раніше в цей же матч-день Шахтар обіграв на виїзді Дніпро-1 з рахунком 2:0, а Динамо розгромило в гостях Колос - 4:0.