Олександрія піднялася на друге місце, Карпати програли Колосу — відео. Результати української Прем'єр-ліги

28 вересня 2019, 22:44

В українській Прем'єр-лізі відбулися два матчі дев’ятого туру.

Олександрія приймала в домашніх стінах Львів і перемогла 2:0 завдяки голам Євгена Банади і Дениса Безбородька.

Здобуті три очки дозволили команді з Кіровоградської області піднятися на друге місце, випереджаючи на два очки Десну й Динамо, в яких є матч у запасі.

Відео голів та огляд матчу Олександрія - Львів

Карпати програли на своєму полі Колосу 1:2, що стало третьою поспіль поразкою для львівського колективу в усіх турнірах.

Євген Смирний вивів гостей уперед на 8-й хвилині, але на 28-му оберті секундної стрілки господарі відігралися завдяки голу Єгора Назарини.

І все ж, в кінці першого тайму Олександр Волков встановив рахунок, який став остаточним. Перемога дозволила Колосу піднятися на четверту сходинку.

УПЛ

У стартовому матчі дев'ятого туру української Прем'єр-ліги Шахтар розгромив на своєму полі Ворсклу з рахунком 4:0.