Олександрія стримала Сент-Етьєн у матчі Ліги Європи — відео

24 жовтня 2019, 22:06

У третьому турі групового етапу Ліги Європи Олександрія зіграла внічию 1:1 в гостьовому матчі проти французького Сент-Етьєна.

Господарі відкрили рахунок вже на 8-й хвилині. Їх перша осмислена атака завершилася голом. Амума віддав на Габріела Сілву, який без проблем увірвався в штрафну і точно пробив у кут воріт.

Проте, українська команда відновила рівновагу через шість хвилин. Третьяков зробив пас із флангу в штрафну на Сітало, той не зумів пробити, чого не очікував захисник Сент-Етьєна Габріел Сілва, зрізавши м’яч у власні ворота.

Наприкінці півгодини гри з гаком Олександрія могла вийти вперед, коли Ковалець опинився на ударній позиції, але пробив прямо в руки голкіперу.

У другому таймі ближчим до взяття воріт був Сент-Етьєн, але Амума (двічі) і Абі не добилися свого, коли їм заважала точність або дії воротаря гостей Паньківа.

У результаті Олександрія здобула другий бал в групі, де займає четверте місце. Стільки ж у Сент-Етьєна, який йде на третьому рядку. Лідирує в квартеті Вольфсбург, на другій позиції Гент — по п’ять очок.