Шевченко не знає перемог біля керма Дженоа та програв третій матч поспіль — відео

11 грудня 2021, 00:12
Шевченко не виграв жодного з п’яти матчів біля керма Дженоа (Фото:REUTERS/Massimo Pinca)

Дженоа під керівництвом українського тренера Андрія Шевченка з рахунком 1:3 поступилася на своєму полі Сампдорії в стартовому турі 17 туру італійської Серії А.

Господарі генуезького дербі пропустили вже на 7-й хвилині, коли після передачі від Антоніо Кандреви рахунок відкрив Маноло Габб’ядіні.

Гості змогли подвоїти перевагу на початку другого тайму після того, як голом на 49-й хвилині відзначився Франческо Капуто.

Наприкінці години гри з гаком Сампдорія зробила рахунок розгромним — це Габб’ядіні оформив дубль із передачі того ж таки Капуто.

Все, що вдалося Дженоа в час, що залишився — розмочити результат, коли після пасу Андреа Камб’ясо м’яч забив Маттіа Дестро.

Тим самим Андрій Шевченко, як і раніше, не знає перемог біля керма генуезців за підсумками п’яти матчів, чотири з яких він програв, де три поразки припали на останні поєдинки. Команда залишається в зоні вильоту на передостанній, 19 позиції.

Дженоа — Сампдорія 1:3

Голи: Дестро, 78 — Габб’ядіні 7, 67, Капуто, 49

Раніше Дженоа в гостях програла Ювентусу (0:2) і не змогла вибратися із зони вильоту.