Англійська Прем'єр-ліга: Ліверпуль переміг Челсі і обійшов Манчестер Сіті - відео

14 квітня 2019, 20:22

В рамках 34 туру англійської Прем'єр-ліги Манчестер Сіті обіграв Крістал Пелас, а Ліверпуль був сильнішим за Челсі.

У центральному матчі туру Ліверпуль обіграв Челсі 2:0. Перший голу в ворота "синіх" влетів на 51-й хвилині. Комбінація мерсисайдців завершилась навісом Джордана Хендерсона на Садіо Мане, який головою відправив м'яч у сітку.

Уже через дві хвилини Ліверпуль подвоїв перевагу. Мохамед Салах пробив з-за меж штрафного і влучив у дальню дев'ятку.

Після цього Челсі мав кілька нагод забити. Зокрема, чудову нагоду змарнував атакувальний півзахисник Челсі Еден Азар, удар якого взяла на себе стійка.

У іншому матчі туру Манчестер Сіті переміг Крістал Пелас 3:1. У складі "містян" дублем відзначився Рахім Стерлінг та один гол на рахунку Габріеля Жезуса.

Ліверпуль лідирує і випереджає Манчестер Сіті на два очки, але в "містян" є матч в запасі.

Крістал Пелас - Манчестер Сіті - 1:3
Голи: Мілівоєвіч, 81 - Стерлінг, 15, 63, Габріель Жезус, 90