Англійська Прем'єр-ліга: Манчестер Сіті повернув лідерство, Манчестер Юнайтед не зміг перемогти Челсі - відео

28 квітня 2019, 20:53

Відбулись матчі 35 туру англійської Прем'єр-ліги.

У центральному матчі туру Манчестер Юнайтед вдома не зміг перемогти лондонський Челсі. На гол Хуана Мати на 11-й хвилині лондонці відповіли на 43-й хвилині, коли Маркос Алонсо вдало зіграв на добиванні після помилки воротаря Давіда Де Хеа.

Манчестер Юнайтед втретє поспіль не зміг перемогти у англійській Прем'єр-лізі. За два тури до завершення чемпіонату команда Оле-Гуннара Сульшера займає шосте місце в турнірній таблиці.

Манчестер Сіті завдяки голу Серхіо Агуеро переміг Бернлі 1:0 та повернувся на перше місце, обігнавши Ліверпуль. Український півзахисник "містян" Олександр Зінченко провів на полі увесь матч.

Несподівано програли дві лондонські команди - Арсенал та Тотенхем. "Каноніри" зазнали розгрому від Лестера 3:0, а "шпори" вперше програл на власному стадіоні, поступившись Вест Хему 0:1.

Myscore.com.ua

Раніше в рамках 35 туру англійської Прем'єр-ліги Ліверпуль розгромив Хаддерсфілд 5:0.