Англійська Прем'єр-ліга: Манчестер Юнайтед втретє поспіль втратив очки, гол Ярмоленка допоміг Вест Хему перемогти

31 серпня 2019, 19:06

Відбулись сім матчів 4-го туру англійської Прем'єр-ліги.

Манчестер Юнайтед втретє поспіль не зміг перемогти у новому сезоні чемпіонату Англії. Цього разу манкуніанці спіткнулися в матчі із Саутгемптоном, зігравши внічию 1:1.

Манчестер Сіті з українцем Олександром Зінченком у складі розгромив Брайтон 4:0 та вийшов на перше місце (у Ліверпуля матч у запасі). Дублем у складі «містян» відзначився Серхіо Агуеро, ще по голу забили Кевін де Брюйне та Бернарду Сілва.

Українець Андрій Ярмоленко вийшов у старті Вест Хема у матчі з Норвічем і відзначився голом у другому таймі при рахунку 1:0 на користь «молотобійців». Український атакувальний півзахисник відзначився на 56-й хвилині, пробивши з льоту у ближній кут.

Вест Хем переміг з рахунком 2:0 та піднявся на п’яте місце турнірної таблиці.

Челсі, незважаючи на дубль Таммі Абрахама, на останніх хвилинах втратив перемогу в матчі з Шеффілд Юнайтед — 2:2.

Саутгемптон — Манчестер Юнайтед — 1:1
Голи: Вестергор, 58 — Джеймс, 10
Вилучення: Дансо, 73 (друга жовта картка)

Вест Хем — Норвіч — 2:0
Голи: Аллє, 24, Ярмоленко, 58

Крістал Пелас — Астон Вілла — 1:0
Гол: Айю, 73
Вилучення: Трегезе, 54 (друга жовта картка)

Muscore.com.ua

У минулому турі англійської Прем'єр-ліги Челсі переміг Норвіч 3:2, а Манчестер Юнайтед програв Крістал Пелас 1:2.