Арсенал відібрав очки в Манчестер Юнайтед в англійській Прем'єр-лізі

1 жовтня 2019, 00:00

Манчестер Юнайтед не зміг перемогти лондонський Арсенал у матчі 7 туру англійської Прем'єр-ліги.

Манкуніанці першими відкрили рахунок в матчі. Під завісу першого тайму Мактоміней відзначився влучним ударом з-за меж штрафного майданчика.

Арсенал зрівняв рахунок через 13 хвилин після початку другого тайму. Обамеянг скористався провалом у обороні Манчестер Юнайтед і технічно перекинув голкіпера Де Хеа.

«Червоні дияволи» вп’яте у семи матчах АПЛ не змогли перемогти.

Після семи турів чемпіонату Арсенал займає 4-те місце, а Манчестер Юнайтед — 10-те.

Манчестер Юнайтед — Арсенал — 1:1
Голи: Мактоміней, 45 — Обамеянг, 58

Манчестер Юнайтед: Де Хеа — Туанзебе, Магуайр, Ліндельоф, Янг — Погба, Мактоміней — Джеймс, Лінгард (Фред, 74), Перейра (Грінвуд, 74) — Рашфорд

Арсенал: Лено — Чамберс, Сократіс, Давід Луїс, Колашинац — Гендузі, Джака — Пепе (Нельсон, 75), Торрейра (Себальос, 55), Сака (Уіллок, 80) — Обамеянг

Попередження: Перейра, Янг, Рашфорд, Лінгард — Чамберс, Джака

Раніше Ліверпуль переміг Шеффілд Юнайтед 1:0, а Манчестер Сіті здолав Евертон 3:1.

У цьому ж турі півзахисник збірної України Андрій Ярмоленко відзначився голом у другому поєдинку поспіль за Вест Хем в рамках АПЛ.