Англійська Прем'єр-ліга: Арсенал втретє поспіль втратив очки, Евертон зазнав другої поразки у сезоні

15 вересня 2019, 20:34

Відбулись два матчі 5 туру англійської Прем'єр-ліги.

Лондонський Арсенал втретє поспіль не зміг перемогти у чемпіонаті. Після поразки Ліверпулю (1:3) та нічиєї з Тоттенхемом (2:2) «каноніри» зіграли внічию з Вотфордом.

Цього разу лондонці втратили перемогу попри перевагу у два голи по ходу зустрічі. Арсенал уже до 32-ї хвилини вів у рахунку 2:0 завдяки дублю П'єр-Емеріка Обамеянга.

Однак другому таймі Том Клеверлі відквитав один м’яч, а за 10 хвилин до закінчення зустрічі Роберто Перейра ударом з пенальті зрівняв рахунок та у підсумку приніс своїй команді нічию.

У іншому матчі дня в АПЛ Евертон поступився Борнмуту 1:3, зазнавши другої поразки у сезоні.

Борнмут — Евертон 3:1
Голи: Вілсон, 23, 72, Фрейзер, 67 — Калвер-Льюїн, 44

Вотфорд — Арсенал 2:2
Голи: Клеверлі, 53, Перейра, 80 (пен) — Обамеянг, 21, 32

Myscore.com.ua

Напередодні Манчестер Сіті програв Норвічу 2:3, а Ліверпуль переміг Ньюкасл 3:1 та закріпився на першому місці.