Англійська Прем'єр-ліга. Манчестер Сіті із Зінченком зміцнив лідерство, Тоттенхем вперше переміг після відставки Моуріньо

22 квітня 2021, 00:48

В англійській Прем'єр-лізі відбулися відкладені матчі 29-го та 32-го турів.

Лідер чемпіонату Манчестер Сіті обіграв на виїзді Астон Віллу з рахунком 2:1. Півзахисник збірної України Олександр Зінченко провів усю гру на полі в складі гостей.

Господарі відкрили рахунок вже на 1-й хвилині після голу Макгінна, але суперник ще до перерви відновив рівновагу та вийшов уперед - відзначилися Фоден і Родрі.

Перемога дозволила Манчестер Сіті зміцнити своє лідерство, збільшивши відрив від найближчого переслідувача МЮ до 11 очок за п'ять і шість матчів до кінця розіграшу відповідно.

Тоттенхем на останній хвилині вирвав перемогу на своєму полі в Саутгемптона у першому матчі після відставки екснаставника команди Жозе Моуріньо.

Після того, як Інгз відкрив рахунок в складі гостей на 30-й хвилині, Бейл зрівняв його наприкінці години гри. На 90-й хвилині Сон забив переможний м'яч ударом із пенальті.