Манчестер Юнайтед вдруге в сезоні англійської Прем'єр-ліги переміг Челсі - відео

18 лютого 2020, 00:12

Манчестер Юнайтед переміг на виїзді Челсі з рахунком 2:0 у матчі 26 туру англійської Прем'єр-ліги.

Манчестер Юнайтед забив по голу у кожному таймі. На 45-й хвилині Ван-Біссака виконав чудовий навіс в штрафний, де Марсьяль головою підрізав м’яч під дальню штангу. «Червоні дияволи» подвоїли перевагу на 66-й хвилині, коли Магуайр також головою відправив м’яч у сітку після навісу Бруну Фернандеша.

Челсі мав кілька нагод змінити ситуацію на полі і навіть забив два голи, але арбітр двічі не зарахував взяття воріт після перегляду відеоповтору. Рефері спочатку скасував гол Зуми, а потім Маунта.

Манчестер Юнайтед переміг Челсі 2:0 та піднявся на сьоме місце, лондонці залишилися на четвертому.

У першому колі англійської Прем'єр-ліги матч також завершився перемогою Манчестер Юнайтед — 4:0. Крім цього, у цьому сезоні Манчестер Юнайтед вибив Челсі з Кубка англійської ліги, перемігши «синіх» у 1/8 фіналу з рахунком 2:1.

Челсі - Манчестер Юнайтед 0:2
Голи: Марсьяль, 45, Магвайр, 66

Напередодні Арсенал переміг Ньюкасл 4:0, а Тоттенхем на останніх хвилинах вирвав перемогу над астон Віллою 3:2.