Англійська Прем'єр-ліга. Челсі впевнено переміг Тоттенхем, Манчестер Юнайтед програв аутсайдеру

22 грудня 2019, 21:12

Відбулись два заключні поєдинки 18 туру англійської Прем'єр-ліги.

У лондонському дербі Челсі на чужому полі святкував впевнену перемогу над Тоттенхемом з рахунком 2:0. Два голи підопічні Френка Лемпарда забили ще до перерви: Вілліан спочатку забив з гри, а потім — з пенальті.

У другому таймі після вилучення Сон Хин Міна Тоттенхему стало ще скрутніше і «шпори» не дуже часто наближались до воріт Челсі. У підсумку «сині» довели матч до перемоги, яка стала першою після двох поразок поспіль у попередніх турах.

У ще одному матчі дня Манчестер Юнайтед сенсаційно програв 0:2 Уотфорду, який посідає останнє місце чемпіонату. Манкуніанці з 25-ма очками посідають восьме місце.

Тоттенхем — Челсі 0:2
Голи: Вілліан, 12, 45+4 (пен)
Вилучення: Сон Хын Мин, 12 (Тоттенхем)

Уотфорд — Манчестер Юнайтед 2:0
Голи: Сарр, 50, Діні, 54 (пен)

Myscore.com.ua

Напередодні в рамках 18 туру АПЛ Манчестер Сіті обіграв Лестер 3:1, а Арсенал розписав нульову нічию з Евертоном.