Англійська Прем'єр-Ліга. Челсі поділив очки з Ман Юнайтед, Ман Сіті розібрався з Вест Хемом — відео

28 листопада 2021, 20:32
Челсі та Ман Юнайтед переможця не визначили (Фото:Reuters/Matthew Childs)

У неділю, 28 листопада, зіграно чотири матчі 13-го туру англійської Прем'єр-ліги .

Челсі уникнув поразки в домашньому матчі з Манчестер Юнайтед і захистив одноосібне лідерство в турнірній таблиці. Головною дійовою особою центрального поєдинку туру став Жоржіньо — італієць у другому таймі подарував гол Джейдону Санчо, але через 17 хвилин виправив свою помилку, забивши гол у відповідь з пенальті.

Манчестер Сіті у снігопад завдяки Ілкаю Гюндогану (гол+пас) взяв реванш у Вест Хема за нещодавню поразку у 1/8 фіналу Кубка англійської Ліги та продовжив свою переможну серію у чемпіонаті Англії до трьох матчів.

Футболісти збірної України Олександр Зінченко та Андрій Ярмоленко весь матч провели на лаві запасних.

flashscore.com.ua

Напередодні у чемпіонаті Англії Ліверпуль з рахунком 4:0 розгромив Саутгемптон, а Арсенал завдав поразки Ньюкаслу (2:0).

Редактор: Іван Мартинов