Манчестер Сіті без Зінченка зміцнив лідерство в англійській Прем'єр-лізі - відео

18 лютого 2021, 00:49

В англійській Прем'єр-лізі відбулися відкладені поєдинки 16-го та 17-го турів.

Лідер першості Манчестер Сіті з рахунком 3:1 переміг на виїзді Евертон, який до звітного матчу займав потенційно четверте місце.

Гості відкрили рахунок по завершенні півгодини гри з гаком, коли відзначився Філ Фоден, але вже через п’ять хвилин Рішарлісон відновив рівновагу.

Проте, підопічні Пепа Гвардіоли знову вийшли вперед на 63-му оберті секундної стрілки — після передачі Бернарду Сілви м’яч забив Ріяд Марез.

Евертон не зміг знову зрівняти рахунок, а на 77-й хвилині пропустив ще раз, коли той же Бернарду Сілва відзначився голом, скориставшись пасом Габріела Жезуса.

Перемога дозволила Манчестер Сіті, в запасі якого всю гру провів українець Олександр Зінченко, відірватися від свого найближчого переслідувача на 10 очок.

Результати матчів АПЛ:

Евертон — Манчестер Сіті 1:3
Голи: Рішарлісон, 37 — Фоден, 32, Марез, 63, Сілва, 7

Бернлі - Фулхем 1:1
Голи: Барнс, 52 — Айна, 49

Flashscore.com.ua

У минулому турі Манчестер Сіті із Зінченком у складі розгромив Тоттенхем з рахунком 3:0 на своєму полі.