Англійська Прем'єр-ліга. Ліверпуль розгромив Лестер і збільшив своє лідерство

27 грудня 2019, 00:06

Ліверпуль з рахунком 4:0 розгромив свого головного переслідувача Лестер і збільшив відрив на вершині турнірної таблиці англійської Прем'єр-ліги (АПЛ) до 13 очок при матчі в запасі.

Гості могли відзначитися вже в дебюті поєдинку, але зробили це під кінець півгодини гри. Александер-Арнольд навісив на дальню стійку, а Фірміно головою відправив м’яч у ближній кут.

Мінімальна перевага лідера АПЛ протрималася до 71-ї хвилини, коли Мілнер реалізував пенальті за гру рукою від Сеюнджю в своєму штрафному.

Трохи пізніше Ліверпуль збільшив свою перевагу до 3:0. Це Фірміно отримав пас від Александера-Арнольда і оформив дубль у матчі.

Остаточний результат встановив той же Александер-Арнольд, який в один дотик низом відправив м’яч у дальній кут після передачі від Мане на 78-й хвилині.

Лестер — Ліверпуль 0:4
Голи: Фірміно, 31, 75, Мілнер, 71 (з пенальті), Александер-Арнольд, 78

Лестер: Шмайхель — Перейра, Еванс, Сеюнджю, Чілвелл — Барнс (Олбрайтон, 58), Прат (Перес, 72), Тілеманс, Ндіді, Медісон (Чаудхері, 76) — Варді

Ліверпуль: Аліссон — Александер-Арнольд, Гомес, ван Дейк, Робертсон — Вейналдум, Хендерсон (Лаллана, 82), Кейта (Мілнер, 70) — Салах (Орігі, 70), Фірміно, Мане

Попереджені: Медісон — Гомес

УЄФА

Раніше в інших матчах 19-го туру АПЛ Челсі програв удома Саутгемптону 0:2, Тоттенхем і Манчестер Юнайтед перемогли Брайтон і Ньюкасл відповідно 2:1 и 4:1, а Борнмут і Арсенал розійшлися миром 1:1.