Англійська Прем'єр-ліга: Ліверпуль переміг Тоттенхем, Манчестер Юнайтед перервав безвиграшну серію

27 жовтня 2019, 20:40

Відбулись чотири заключні матчі 10 туру англійської Прем'єр-ліги.

Ліверпуль, незважаючи на пропущений на першiй хвилині гол від Кейна, зумів вирвати перемогу у Тоттенхема. У другому таймі спочатку Хендерсон зрівняв рахунок, а за 15 хвилин до закінчення матчу Салах ударом з пенальті приніс мерсисайдцям перемогу.

Манчестер Юнайтед перервав чотириматчеву безпереможну серію в АПЛ, обігравши Норвіч 3:1. Манкуніанці могли перемогти з впевненішим рахунком, але Марсьяль та Рашфорд не реалізували пенальті.

Лондонський Арсенал у матчі з Крістал Пелас уже до 9-ї хвилини вів у рахунку 2:0, але у підсумку не зумів здобути три очки. Ще до перерви «каноніри» дозволили забити Мілівоєвічу, а на старті другої половини гри пропустили від Аю.

Ліверпуль — Тоттенхем 2:1
Голи: Хендерсон, 52, Салах, 75 — Кейн, 1

Норвіч — Манчестер Юнайтед 1:3
Голи: Ернандес, 89 — Мактоміней, 21, Рашфорд, 30, Марсьяль, 73
Нереалізовані пенальті: Рашфорд, 28, Марсьяль, 43 (обидва — МЮ)

Арсенал — Крістал Пелас 2:2
Голи: Сократіс, 7, Давід Луїс, 9 — Мілівоєвіч, 32, Аю, 52

Ньюкасл — Вулверхемптон 1:1
Голи: Ласселс, 37 — Хонні, 73
Вилучення: Лонгстофф, 82 (Ньюкасл)

Myscore.com.ua

Напередодні в АПЛ Манчестер Сіті розгромив Астон Віллу 3:0, а Челсі здолав на виїзді Бернлі 4:2.