Англійська Прем'єр-ліга: Ліверпуль продовжив переможну серію, Манчестер Сіті вперше програв

14 вересня 2019, 21:32

Відбулись сім матчів 5 туру англійської Прем'єр-ліги.

Ліверпуль першим пропустив гол у матчі з Ньюкаслом, але ще до перерви завдяки дублю Садіо Мане вийшов вперед. У другому таймі Мохамед Салах забив третій гол, який став останнім у матчі.

Ліверпуль поки що йде без втрат у новому сезоні АПЛ, набравши 15 очок у п’яти турах.

Також перемоги здобули Челсі, Тоттенхем та Манчестер Юнайтед. Манкуніанці мінімально здолали Лестер 1:0, «сині» розгромили Вулверхемптон 5:2, а «шпори» не мали проблем із Крістал Пелес — 4:0.

А ось Манчестер Сіті сенсаційно поступився Норвічу 2:3, зазнавши першої поразки у сезоні в чемпіонаті. Незважаючи на поразку, команда Хосепа Гвардіоли залишилась на другому місці, відстаючи від Ліверпуля на 5 очок. Український захисник «містян» Олександр Зінченко провів на полі весь матч.

Ліверпуль — Ньюкасл — 3:1
Голи: Мане, 28, 40, Салах, 72 — Віллемс, 7

Брайтон — Бернлі - 1:1
Голи: Мопей, 51 — Хендрік, 91

Вулверхемптон — Челсі — 2:5
Голи: Абрахам, 69 (авт), Кутроне, 85 — Томорі, 31, Абрахам, 34, 41, 56, Маунт, 96

Myscore.com.ua

Раніше Манчестер Сіті потрапив у одну групу із донецьким Шахтарем у Лізі чемпіонів.