Ліверпуль вперше за 30 років став чемпіоном Англії після перемоги Челсі над Манчестер Сіті

26 червня 2020, 00:09

У матчі 31-го туру англійської Прем'єр-ліги Челсі з рахунком 2:1 обіграв Манчестер Сіті, завдяки чому Ліверпуль достроково став чемпіоном — вперше з 1990 року та в 19-те в своїй історії.

Гості могли першими відкрити рахунок, коли Фернандіньо ударом головою підсікав м’яч під поперечину, але Кепа в стрибку перевів м’яч на кутовий.

Як результат, вийти вперед вдалося господарям поля. Захисники Челсі вибили м’яч після навісу де Брейне зі штрафного, а Пулішич зі своєї половини поля промчав до воріт суперника і пробив точно в сітку.

Гравці Сіті могли відновити рівновагу ще до перерви, але зробили це на 55-й хвилині. Це де Брейне виконав чудовий ударом зі штрафного.

Майже відразу ж вивести вперед манкуніанців не вдалося Стерлінгу, коли той влучив у стійку. Цим на 78-й хвилині скористався Челсі, в складі якого пенальті реалізував Вілліан.

Тим самим Челсі закріпився на четвертому місці, відірвавшись від найближчого переслідувача Манчестер Юнайтед на п’ять очок. Манчестер Сіті залишається на другій сходинці.

УЄФА

Напередодні Ліверпуль на своєму полі не залишив шансів Крістал Пелас — 4:0, а Манчестер Юнайтед з рахунком 3:0 переміг Шеффілд Юнайтед. Раніше Тоттенхем переміг Вест Хем (2:0), а Лестер розійшовся миром із Брайтоном (0:0).