Манчестер Сіті розгромив Ліверпуль у матчі англійської Прем'єр-ліги — відео

3 липня 2020, 00:17

Манчестер Сіті розгромив Ліверпуль, який вже став чемпіоном цього сезону, в матчі 32-го туру англійської Прем'єр-ліги з рахунком 4:0.

Рахунок у матчі був відкритий на 25-й хвилині. Кевін де Брейне реалізував пенальті, який був призначений за фол Джо Гомеса на Рахіму Стерлінгу.

Через 10 хвилин вже сам Стерлінг відзначився забитим м’ячем після пасу Філа Фодена.

Ще через десять хвилин своє прізвище на табло вписав і Фоден, який реалізував вихід віч на віч з Аліссоном після пасу де Брейне.

У другому таймі у воротах Ліверпуля побував ще один м’яч — автоголом відзначився Алекс Окслейд-Чемберлен.

В іншому матчі дня Шеффілд Юнайтед обіграв Тоттенхем з рахунком 3:1.

Результати матчів:

Манчестер Сіті — Ліверпуль 4:0
Голи: де Брейне, 25 (пен), Стерлінг, 35, Фоден, 45, Окслейд-Чемберлен, 66 (автогол)

Шеффілд Юнайтед — Тоттенхем 3:1
Голи: Берг, 31, Муссе, 69, Макберні, 84 — Кейн, 90

flashscore.com.ua

Раніше український півзахисник Вест Хема Андрій Ярмоленко забив переможний гол у ворота Челсі в матчі 32-го туру англійської Прем'єр-ліги.

Редактор: Євген Нещерет