Англійська Прем'єр-ліга: Манчестер Сіті обіграв Манчестер Юнайтед і повернувся на перше місце

25 квітня 2019, 00:34

У рамках 35 туру англійської Прем'єр-ліги Манчестер Сіті обіграв у дербі Манчестер Юнайтед з рахунком 2:0, а Арсенал несподівано програв Вулверхемптону 1:3.

Манчестер Сіті розпечатав ворота Манчестер Юнайтед на 54-й хвилині. Бернарду Сілва точно пробив з-під захисника у ближній кут. Через 12 хвилин "містяни" подвоїли перевагу. Лерой Сане вирішив потужно пробити у ближній кут і не прогадав - Де Хеа не зміг парирувати удар німецького півзахисника.

Український півзахисник Манчестер Сіті Олександр Зінченко відіграв на полі увесь матч.

Манчестер Сіті набрав 89 очок та повернувся на перше місце турнірної таблиці, випереджаючи Ліверпуль на одне очко.

У ще одному матчі дня Арсенал сенсаційно програв Вулверхемптону 1:3. При цьому, лондонці тільки наприкінці матчу зуміли відквитати один м'яч, уникнувши розгрому.

Напередодні Тоттенхем обіграв Саутгемптон 1:0 та закріпився на третьому місці, а Уотфорд зіграв унічию 1:1 із Саутгемптоном.

Myscore.com.ua

У попередньому турі англійської Прем'єр-ліги Манчестер Сіті переміг Тоттенхем 1:0, взявши реванш за виліт від "шпор" у Лізі чемпіонів.