Манчестер Сіті без Зінченка стартував у новому сезоні англійської Прем'єр-ліги — відео

22 вересня 2020, 01:12

Манчестер Сіті з рахунком 3:1 виграв на виїзді у Вулверхемптона в своєму стартовому матчі англійської Прем'єр-ліги нового сезону.

Гості відкрили рахунок на 20-й хвилині, коли пенальті реалізував Кевін де Брейне. Наприкінці півгодини гри з гаком рахунок став 0:2 - гол з пасу Рахіма Стерлінга забив Філ Фоден.

Господарі зуміли звести відставанням до мінімуму на 78-му оберті секундної стрілки завдяки голу Рауля Хіменеса - йому асистував Даніел Поденсе.

І все ж, Вулверхемптону не вдалося вирвати нічию, а на 90+5-й хвилині статус-кво відновив Габріел Жезус після передачі де Брейне.

Півзахисник збірної України Олександр Зінченко не потрапив до заявки гостей на матч внаслідок м'язового ушкодження.