Англійська Прем'єр-ліга: Манчестер Сіті розгромив Арсенал, Манчестер Юнайтед втратив очки

15 грудня 2019, 20:43

Відбулись матчі 17 туру англійської Прем'єр-ліги.

У центральному матчі туру Манчестер Сіті на виїзді розгромив лондонський Арсенал 3:0. Дублем у складі «містян» відзначився де Брюйне, ще один гол забив Стерлінг.

Українець Зінченко вийшов на поле на 85-й хвилині, замінивши Менді. Це перша поява українця на полі після травми, через яку він пропустив більше місяця.

Тоттенхем на останніх хвилинах вирвав перемогу в матчі з Вулверхемптоном, а Манчестер Юнайтед після перемог над Манчестер Сіті та Тоттенхемом у попередніх турах не зміг здолати на власному полі Евертон — 1:1.

Вулверхемптон — Тоттенхем — 1:2
Голи: Траоре, 67 — Моура, 8, Вертонген, 90+1

Манчестер Юнайтед — Евертон — 1:1
Голи: Грінвуд, 77 — Ліндельоф, 36 (автогол)

Арсенал — Манчестер Сіті 0:3
Голи: Де Брюйне, 2, 40, Стерлінг, 15

Myscore.com.ua

Напередодні в рамках 17 туру АПЛ Ліверпуль переміг Уотфорд 2:0, а Челсі програв Борнмуту 0:1.