Англійська Прем'єр-ліга: Манчестер Сіті розгромив суперника, забивши вісім голів, Тоттенхем програв Лестеру

21 вересня 2019, 22:00

Відбулись шість матчів 6-го туру англійської Прем'єр-ліги.

Після поразки у минулому турі від Норвіча (2:3) Манчестер Сіті розгромив Уотфорд 8:0. Господарі уже до 18-ї хвилини вели в рахунку 5:0. Ще три м’ячі «містяни» забили у другому таймі. Хет-триком відзначився Бернарду Сілва. Цікаво, що українець Олександр Зінченко не потрапив у заявку на матч.

Лестер вдома здобув вольову перемогу над Тоттенхемом 2:1. «Лисиці» піднялись на третє місце, а «шпори» займають п’яте місце, яке можуть втратити уже завтра, коли свої матчі зіграють Челсі, МЮ та Арсенал.

Саутгемптон — Борнмут — 1:3
Голи: Ворд-Праус, 52 (пенальті) — Аке, 10, Вілсон, 36, 90+5

Манчестер Сіті — Уотфорд — 8:0
Голи: Сільва, 1, Агуеро (пенальті), 7, Марез, 12, Б. Сілва, 15, 48, 60, Отаменді, 18, Де Брюйне, 85

Myscore.com.ua

Раніше в рамках першого туру Ліги чемпіонів Манчестер Cіті розгромив Шахтар 3:0.