Англійська Прем'єр-ліга: Манчестер Сіті зазнав другої поразки, Манчестер Юнайтед — третьої

6 жовтня 2019, 20:25

В англійській Прем'єр-лізі відбулись матчі 8 туру.

Манчестер Сіті несподівано вдома поступився Вулверхемптону 0:2. Гості обидва м’ячі забили після 80-ї хвилини — дублем відзначився Траоре.

Український захисник Манчестер Сіті Олександр Зінченко з’явився на полі на 46-й хвилині, замінивши Уокера.

Ця поразка стала для Манчестер Сіті другою у сезоні АПЛ і тепер відрив від Ліверпуля, який лідирує, складає 8 очок.

Арсенал завдяки єдиному голу Давіда Луїса переміг Борнмут та залишився на третьому місці, відстаючи від Манчестер Сіті на одне очко.

Челсі розгромив Саутгемптон 4:1 та посідає 5-ту сходинку, а Манчестер Юнайтед втретє програв і шостий разу у восьми матчах чемпіонату втратив очки. «Червоні дияволи» цього разу поступились Ньюкаслу — 0:1. Манкуніанці з 9-ма очками знаходяться на 12 місці.

Myscore.com.ua

Напередодні Ліверпуль на останніх хвилинах переміг Лестер (2:1), а Тоттенхем розгромно програв Брайтону (0:3).