Англійська Прем'єр-Ліга. Манчестер Юнайтед переміг Арсенал після дубля Роналду, Тоттенхем став потенційно четвертим — відео

3 грудня 2021, 02:48

В англійській Прем'єр-лізі (АПЛ) завершився 14 тур.

Манчестер Юнайтед в ефектному поєдинку, який став останнім під керівництвом тимчасово виконуючого обов'язки головного тренера Майкла Карріка, обіграв вдома Арсенал.

Гості відкрили рахунок на 13-й хвилині завдяки Сміт Роу, але господарі поля зусиллями Бруну Фернандеша відновили рівновагу наприкінці першого тайму.

Кріштіану Роналду вивів манкуніанців уперед на початку другої половини матчу, але лондонці майже одразу відігралися після голу Едегора. Точний удар Роналду з пенальті на 70-й хвилині приніс Юнайтед перемогу – 3:2.

Поразкою Арсеналу скористався Тоттенхем, який завдяки голам Каньоса (в свої ворота) та Сона переміг удома Брентфорд 2:0, і з урахуванням гри в запасі посідає потенційно четверте місце в зоні Ліги чемпіонів.

Результати 14 туру АПЛ:

Манчестер Юнайтед - Арсенал 3:2
Голи: Фернандеш, 44, Роналду, 52, 70 (з пенальті) - Сміт Роу, 13, Едегор, 54

Тоттенхем - Брентфорд 2:0

Голи: Каньос (автогол), 12, Сон, 65

Flashscore.com.ua

Напередодні Челсі в непростому поєдинку обіграв на виїзді Вотфорд із рахунком 2:1 і втримався на першому місці.