Англійська Прем'єр-ліга: Манчестер Юнайтед втратив шанси вийти в Лігу чемпіонів - відео

5 травня 2019, 21:12

Відбулись три матчі 37 туру англійської Прем'єр-ліги.

Манчестер Юнайтед не зміг перемогти останню команду чемпіонату Хаддерсфілд, зігравши внічию 1:1. "Червоні дияволи" залишились на шостому місці з відставанням від четвертої позиції, яка дає змогу кваліфікуватись у Лігу чемпіонів, на чотири очки за тур до завершення чемпіонату. Таким чиному манкуніанці не зіграють у найпрестижнішому європейському футбольно турнірі у наступному сезоні.

Челсі розгромив Вотфрд 3:0 і піднявся на третє місце, змістивши звідти лондонський Тоттенхем.

Також втратив очки лондонський Арсенал. "Каноніри" першими відкрили рахунок у матчі з Брайтоном, але на 63-й хвилині пропустили гол з пенальті від Глена Маррея та втратили перемогу.

Myscore.com.ua

Напередодні Ліверпуль на останніх хвилинах вирвав перемогу над Ньюкаслом 3:2 і повернувся на перше місце англійської Прем'єр-ліги.