Англійська Прем'єр-ліга. МЮ наздогнав лідируючий Ліверпуль, Ярмоленко допоміг Вест Хему перемогти Евертон — відео

2 січня 2021, 00:42

В англійській Прем'єр-лізі стартував 17-й тур.

Манчестер Юнайтед приймав на своєму полі Астон Віллу і переміг з рахунком 2:1, завдяки чому зрівнявся за очками з лідером Ліверпулем — той випереджає конкурента за різницею м’ячів.

Господарі відкрили рахунок на 40-й хвилині після голу Марсьяля, але Траоре на початку другого тайму відновив рівновагу. Переможний м’яч в МЮ наприкінці години гри з гаком забив Фернандеш ударом із пенальті.

Ще в одному матчі Евертон програв удома Вест Хему — 0:1. Українець Андрій Ярмоленко почав матч у запасі, але вийшов на заміну в складі гостей на 73-й хвилині.

Через 13 хвилин після своєї появи на полі він взяв участь у наступі, який своїм сейвом зупинив воротар господарів Пікфорд, але після цього м’яч знову опинився в лондонців, чия нова атака вже завершилася голом.

Цей успіх не дозволив Вест Хему піднятися з 10-го місця, тоді як Евертон залишається на четвертій сходинці з відривом у три очки.

Результати 17-го туру АПЛ:

Манчестер Юнайтед — Астон Вілла 2:1
Голи: Марсьяль, 40, Фернандеш, 62 (пен.) — Траоре, 58

Евертон — Вест Хем 0:1
Гол: Соучек, 86

Flashscore.com.ua

30 грудня Ліверпуль не зміг перемогти Ньюкасл у матчі 16 туру англійської Прем'єр-ліги, зігравши внічию 0:0, але залишився лідером в таблиці.