Англійська Прем'єр-ліга. Ліверпуль розгромив Лестер і наздогнав лідируючий Тоттенхем — відео

22 листопада 2020, 23:13

Ліверпуль обіграв Лестер з рахунком 3:0 у матчі 9-го туру Англійської Прем'єр-ліги.

Господарі вийшли вперед після автоголу Джонні Еванса. Захисник Лестера зрізав м’яч у власні ворота в боротьбі із Садіо Мане під час подачі кутового.

На 41-й хвилині Діогу Жота забив другий м’яч ударом головою після навісу Ендрю Робертсона.

У другому таймі Ліверпуль мав кілька відмінних можливостей, щоб довести справу до розгрому, але забити третій м’яч ніяк не вдавалося.

І все ж під завісу зустрічі Роберто Фірміно таки зробив рахунок розгромним. Після подачі кутового бразилець ударом головою відправив м’яч точно у кут воріт Лестера.

В інших матчах дня Евертон і Вест Хем, у складі якого був відсутній українець Андрій Ярмоленко, обіграли відповідно Фулхем і Шеффілд Юнайтед.

Арсенал у гостях зіграв внічию з Лідсом. При цьому майже весь другий тайм «канонірам» довелося грати в меншості.

Результати матчів

Ліверпуль — Лестер 3:0
Голи: Еванс, 21 (автогол), Жота, 41, Фірміно, 86

Фулхем — Евертон 2:3
Голи: Рід, 15, Лофтус-Чик, 70 — Кальверт-Льюїн, 1, 29, Дукуре, 35
Нереалізований пенальті: Кавалейру, 68 (Фулхем)

Шеффілд Юнайтед — Вест Хем 0:1
Гол: Галлер, 56

Лідс — Арсенал 0:0
Вилучення: Пепе, 51 (Арсенал)

flashscore.com.ua

Днем раніше Тоттенхем обіграв Манчестер Сіті і вийшов у лідери чемпіонату Англії.

Редактор: Євген Нещерет