Результат на користь Ліверпуля. Лестер і Манчестер Юнайтед зіграли внічию в чемпіонаті Англії - відео

26 грудня 2020, 16:21

Лестер і Манчестер Юнайтед зіграли внічию з рахунком 2:2 в матчі 15-го туру англійської Прем'єр-ліги.

Зустріч була досить рівною, тому підсумковий рахунок виглядає цілком справедливим.

Першими у грі забили гості. На 23-й хвилині Бруно Фернандеш вивів Маркуса Решфорда на побачення з Каспером Шмейхелем, і той відправив м’яч точно в кут воріт господарів.

Лестер відігрався на 31-й хвилині. Харві Барнс завдав потужного удару з-за меж карного майданчика і вразив кут воріт Давіда де Хеа.

На 79-й хвилині «червоні дияволи» знову вийшли вперед. Фернандеш після пасу Едінсона Кавані вийшов віч на віч зі Шмейхелем і пробив точно під дальню стійку.

Нічию Лестеру на 85-й хвилині приніс Джеймі Варді, який ударом у дотик замкнув простріл від Айозе Переса.

Лестер — Манчестер Юнайтед 2:2
Голи: Барнс, 31, Варді, 85 — Решфорд, 23, Фернандеш, 79

Цей результат є на руку Ліверпулю, який може відірватися від другого місця вже на шість очок, якщо виграє свій матч 15-го туру.

За підсумками попереднього туру Лестер вийшов на 2-ге місце в турнірній таблиці Прем'єр-ліги, а Манчестер Юнайтед — на 3-тє.

Редактор: Євген Нещерет