Англійська Прем'єр-ліга. Ліверпуль сенсаційно втратив перемогу над аутсайдером, Вест Хем з Ярмоленком зіграв внічию — відео

27 грудня 2020, 23:12

У неділю, 27 грудня, чотирма матчами завершився 15-й тур англійської Прем'єр-ліги.

Ліверпуль вдома несподівано втратив очки у грі з Вест Бромвічем, який йде передостаннім в турнірній таблиці. Гості уникнули поразки на 82-й хвилині.

Вест Хем на своєму полі зіграв внічию з Брайтоном. Українець Андрій Ярмоленко вийшов на заміну у складі господарів на другий тайм за рахунку 0:1. Результативними діями наш співвітчизник не відзначився.

В інших матчах дня Тоттенхем поділив очки з Вулверхемптоном, а Лідс виявився сильнішим за Бернлі.

flashscore.com.ua

Напередодні Арсенал виграв дербі у Челсі, а Манчестер Сіті здобув перемогу без українця Олександра Зінченка.

Редактор: Євген Нещерет