Тоттенхем і Манчестер Юнайтед розіграли драматичну нічию в матчі англійської Прем'єр-ліги — відео

20 червня 2020, 00:44

В англійській Прем'єр-лізі стартував 30-й тур.

Тоттенхем приймав на своєму полі конкурента в боротьбі за потрапляння в Лігу чемпіонів Манчестер Юнайтед і відкрив рахунок на 27-й хвилині.

Гості обрізалися в центрі поля, чим скористався Бергвейн і, пройшовши до чужих воріт, прошив своїм ударом воротаря суперника Де Хеа.

До перерви господарі не залишили шансів МЮ відігратися, але в другому таймі ситуація змінилася, де ключовим став вихід на заміну Погба.

Півзахисник Юнайтед допоміг партнерам загострити гру, і спершу лише реакція Льоріса врятувала Тоттенхем від пропущеного м’яча, але і він нічого не зміг вдіяти з реалізованим на 81-й хвилині пенальті від Фернандеша, який заробив Погба.

Уже в доданий час гості заробили ще один 11-метровий удар, який арбітр все ж скасував після перегляду відеоповтору, а на останніх секундах перемогу МЮ ледь не приніс Грінвуд — 1:1.

В іншому матчі дня Норвіч на своєму полі зазнав розгрому від Саутгемптона з рахунком 0:3 — відзначилися Інгз, Армстронг і Редмонд.

Результати 30-го туру АПЛ:

Тоттенхем — Манчестер Юнайтед 1:1
Голи: Бергвейн, 27 — Бруну Фернандеш, 81 (з пенальті)

Норвіч — Саутгемптон 0:3
Голи: Інгз, 49, Армстронг, 54, Редмонд, 79

УЄФА

Раніше Манчестер Сіті розгромив лондонський Арсенал із рахунком 3:0 в матчі 28 туру відновленої після карантину англійської Прем'єр-ліги.