Ліверпуль драматично переміг Тоттенхем і став лідером англійської Прем'єр-ліги — відео

17 грудня 2020, 00:52

В англійській Прем'єр-лізі (АПЛ) відбулися шість матчів 13-го туру.

Чинний чемпіон Ліверпуль приймав на своєму полі лідера турнірної таблиці Тоттенхем і здобув непросту перемогу з рахунком 2:1.

Господарі вийшли вперед на 26-й хвилині завдяки голу Салаха та могли подвоїти свою перевагу, але замість цього незабаром пропустили від Сона.

Після перерви гостріше діяв Тоттенхем, де два виходи один на один із воротарем не використав Бергвейн (один раз влучив у стійку), на що Ліверпуль відповів пострілом Мане в поперечину.

І все ж, останнє слово було за мерсисайдською командою, яка вирвала перемогу на останній хвилині основного часу — ударом головою відзначився Фірміно.

Тим самим Ліверпуль став лідером, відірвавшись на три очки від Тоттенхема, який залишився другим після гостьової нічиєї Саутгемптона з Арсеналом (1:1) і домашньої поразки Лестера від Евертона (0:2).

Ще в одному матчі Вест Хем розійшовся миром 1:1 з Крістал Пелес, де в господарів вперше після захворювання на COVID-19 зіграв український півзахисник Андрій Ярмоленко, який на 80-й хвилині вийшов на заміну, але результативними діями не відзначився.

Лідс — Ньюкасл 5:2
Голи: Бемфорд, 35, Родріго, 61, Даллас, 77, Аліоскі, 85, Харрісон, 88 — Хендрік, 26, Кларк, 65

Вест Хем — Крістал Пелес 1:1
Голи: Аллє, 55 — Бентеке, 34

Фулхем — Брайтон 0:0

Flashscore.com.ua

Напередодні Челсі, який раніше займав п’яте місце, сенсаційно програв на виїзді Вулверхемптону 1:2, тоді як Манчестер Сіті несподівано втратив очки з Вест Бромвічем на своєму полі - 1:1.