Англійська Прем'єр-Ліга. Ліверпуль розбив Саутгемптон, Арсенал дотиснув Ньюкасл

27 листопада 2021, 21:20
Ліверпуль сьогодні був нестримний (Фото:REUTERS/Phil Noble)

У суботу, 27 листопада, відбулися п’ять матчів 13 туру англійської Прем'єр-ліги.

Ліверпуль із дублем Діогу Жота легко розібрався із Саутгемптоном і як мінімум до неділі піднявся на друге місце у турнірній таблиці. Команда Юргена Клоппа за ударами перевершила гостей з рахунком 20:7 та продовжила свою переможну домашню серію у всіх турнірах до чотирьох матчів.

Арсенал завдяки ударному 10-хвилинному відрізку у другому таймі здобув перемогу над Ньюкаслом, що дозволило Канонірам у боротьбі за зону Ліги чемпіонів зрівнятися з Вест Хемом. Загалом Арсенал у рамках АПЛ виграв четвертий матч поспіль на Емірейтс.

flashscore.com.ua

Раніше в чемпіонаті Англії Манчестер Сіті без Олександра Зінченка з рахунком 3:0 розгромив Евертон, а Тоттенхем на домашній арені впорався з Лідсом (2:1).

Редактор: Іван Мартинов