Англійська Прем'єр-ліга. Челсі сенсаційно програв, Манчестер Сіті - втратив очки — відео

16 грудня 2020, 00:39

В англійській Прем'єр-ліги стартував 13-й тур.

Челсі, який займає п’яте місце, сенсаційно програв на виїзді Вулверхемптону, хоча по ходу матчу вигравав з рахунком 1:0 до 66-ї хвилині.

Лондонців на початку другого тайму вперед вивів Олів'є Жиру, але під кінець години гри з гаком Даніел Поденсе відновив рівновагу.

Спроби Челсі здобути перемогу не мали успіху, зате свого домігся Вулверхемтон, вирвавши три очки завдяки точному удару Педру Нету на 90+5-й хвилині.

Манчестер Сіті, в заявці якого не виявилося українського захисника Олександра Зінченка, несподівано втратив очки вдома проти одного з аутсайдерів чемпіонату Вест Бромвіча — 1:1.

Господарі відкрили рахунок після голу Гюндогана на 30-й хвилині, але гості ще до перерви відігралися — допоміг м’яч у свої ворота від Рубена Диаша. Забити переможний м’яч манкуніанці не зуміли.

Вулверхемптон — Челсі 2:1
Голи: Поденсе, 66, Нету, 90+4 — Жиру, 49

Манчестер Сіті - Вест Бромвіч 1:1
Голи: Гюндоган, 30 — Діаш, 43 (автогол)

Flashscore.com.ua

У минулому турі англійської Прем'єр-ліги Манчестер Сіті зіграв внічию 0:0 на виїзді з МЮ, а Челсі програв у гостях Евертону — 0:1.