Ліверпуль перервав серію без перемог в англійській Прем'єр-лізі, обігравши Тоттенхем — відео

29 січня 2021, 00:04

У заключному матчі 20-го туру англійської Прем'єр-ліги (АПЛ) Тоттенхем на своєму полі програв Ліверпулю з рахунком 1:3.

Гості вийшли вперед у компенсований до першого тайму час. Мане прострілив в центр воротарського на Фірміно, а бразилець переправив м’яч у ворота.

Після перерви пройшло всього дві хвилини, як рахунок став 0:2. Це Александер-Арнольд зіграв на добиванні після того, як воротар господарів Льоріс відбив удар Мане.

Майже відразу Тоттенхем скоротив відставання, коли Хойб'єрг пробив з-за меж штрафного та потрапив в кут воріт.

І все ж, на 65-й хвилині Ліверпуль відновив статус-кво після того, як помилився Родон, пропустивши м’яч після навісу на Мане, який потужним ударом відправив снаряд у сітку.

Тим самим діючий чемпіон Англії перервав серію без перемог в АПЛ, яка досягла п’яти матчів, і піднявся на четверте місце.

Тоттенхем — Ліверпуль 1:3

Голи: Хойб'єрг, 49 — Фірміно, 45+4, Александер-Арнольд, 46, Мане, 65

Турнірна таблиця АПЛ

flashscore.ua

Напередодні Манчестер Юнайтед сенсаційно поступився Шеффілд Юнайтед на своєму полі з рахунком 1:2, але залишився на другому місці після нічиєї Евертона і Лестера — 1:1.

Перед цим Манчестер Сіті переміг Вест Бромвіч (5:0) і став лідером чемпіонату.