Англійська Прем'єр-ліга. Челсі завдав третьої поразки поспіль Тоттенхему свого екстренера Моуріньо — відео

5 лютого 2021, 00:13

В англійській Прем'єр-лізі (АПЛ) відбувся заключний матч 22-го туру.

Тоттенхем, очолюваний Жозе Моуріньо, приймав на своєму полі Челсі, який раніше тренував португальський тренер, і зазнав поразки 0:1.

Гості з перших хвилин заволоділи перевагою, що в підсумку дозволило їм відкрити рахунок на 23-й хвилині, коли Жоржиньо реалізував пенальті за фол на Вернері.

Господарі могли відновити рівновагу наприкінці першого тайму, але після подачі зі штрафного Ор'є пробив головою повз стійку.

У час, що залишився Челсі втратив ще ряд моментів, щоб подвоїти перевагу — не забивали Вернер, Ковачіч і Маунт, тоді як в Тоттенхема шанс здобути нічию не використали Ламела і Вінісіус.

Ця поразка стала третьою поспіль для підопічних Моуріньо в АПЛ, через що вони опустилися на восьме місце. Команда Томаса Тухеля піднялася на шосте місце.

Тоттенхем — Челсі 0:1

Гол: Жоржиньо (з пенальті), 24

Fashscore.com.ua

Напередодні чинний чемпіон Ліверпуль сенсаційно програв удома Брайтону 0:1, а Манчестер Сіті зміцнив своє лідерство, перемігши на виїзді Бернлі - 2:0.