Англійська Прем'єр-ліга: Тоттенхем розгромно програв аутсайдеру, Ліверпуль здобув восьму перемогу поспіль

5 жовтня 2019, 19:52

Відбулись п’ять матчів 8 туру англійської Прем'єр-ліги.

Ліверпуль у непростому матчі здолав Лестер 2:1. Мерсисайдці першими відкрили рахунок, однак за 10 хвилин до завершення основного часу гостям вдалося відігратися.

Відібрати перші очки у Ліверпуля Лестеру все-таки не вдалося. На 95-й хвилині арбітр призначив пенальті у ворота гостей, який реалізував Мілнер. Ліверпуль здобув восьму перемогу у восьми турах чемпіонату.

Після розгромної поразки від Баварії у Лізі чемпіонів (2:7) Тоттенхем знову зазнав розгрому. Цього разу у внутрішньому чемпіонаті, програвши на виїзді аутсайдеру Брайтону 0:3.

УЕФА
Посеред тижня в рамках Ліги чемпіонів, Ліверпуль переміг Зальцбург 4:3, а Тоттенхем програв Баварії 2:7.