Англійська Прем'єр-Ліга. Манчестер Сіті став лідером після поразки Челсі, Ліверпуль драматично переміг — відео

4 грудня 2021, 23:28

В англійській Прем'єр-лізі зіграно п’ять поєдинків 15-го туру.

Вест Хем без участі Андрія Ярмоленка слідом за Ліверпулем та Тоттенхемом у результативному матчі на домашній арені обіграв і Челсі (3:2).

Переможний гол Молотобійці зусиллями Артура Масуаку забили за три хвилини до фінального свистка, коли після рикошету м’яч опинився у верхньому ближньому кутку воріт Челсі.

Осічкою Аристократів без проблем скористався Манчестер Сіті - команда Хосепа Гвардіола усі свої питання у виїзному матчі проти Вотфорда закрила до 31-ї хвилини, коли Рахім Стерлінг та Бернарду Сілва розписалися у воротах господарів (3:1).

Український легіонер Горожан Олександр Зінченко весь матч провів на лаві запасних.

Ліверпуль, незважаючи на величезну ігрову перевагу (17−3 за ударами), в останній момент уникнув втрати очок у виїзному матчі проти Вулверхемптона (1:0) і потіснив Челсі на третє місце.

Команду Юргена Клоппа у компенсований час врятував Дівок Оріги — бельгієць після передачі Мохаммеда Салаха розвернувся та лівою ногою відправив м’яч у сітку.

flashscore.com.ua

Раніше у чемпіонаті Англії Манчестер Юнайтед завдяки дублю Кріштіану Роналду з рахунком 3:2 обіграв Арсенал.

Редактор: Іван Мартинов